XXX

TAK NIE

Proszę czekać...
Leczenie Tradycją

Prenumerata - Leczenie Tradycją

Kategoria: zdrowie i rodzina

Podkategoria: zdrowie i uroda

Częstotliwość: miesięcznik

Opis tytułu

“Leczenie Tradycją” to periodyk o tematyce medycznej, skupiający się na ziołolecznictwie i innych naturalnych sposobach leczenia chorób i przypadłości. Ta gazeta medycyny ludowej zawiera rozmaite wskazówki i metody leczenia samodzielnie przygotowanymi maściami, wywarami i kompresami. Znajdziemy tu również przepisy na zdrowotne nalewki rozwiązujące szeregi dolegliwości. Publikowane są tutaj obok receptur również tematyczne felietony, napisane przez osoby zajmujące się niekonwencjonalnymi sposobami leczenia na co dzień. Regularna lektura “Leczenia Tradycją” poszerzy naszą wiedzę na temat poprawiania zdrowia recepturami z domowego zacisza.

Artykuły wyjaśniają również przyczyny chorób i radzą, jak uniknąć zachorowania i jak skutecznie prowadzić własną profilaktykę. “Leczenie Tradycją” to zbiór skutecznych kuracji, zdrowych diet i sposobów odżywiania, informacji na temat właściwości odżywczych wybranych surowców naturalnych oraz kompendium wiedzy o popularnych chorobach.
Prenumerata “Leczenia Tradycją” to dobre rozwiązanie dla osób, które wolą uniknąć nowoczesnych metod leczenia, przepełnionych tabletkami i antybiotykami, a chcących poprawić swój stan zdrowia zgodnie z wieloletnią wiedzą, doświadczeniem i tradycją ludową.

Jeśli chcesz zamówić ten tytuł - skontaktuj się z nami!
Napisz: prenumerata@ruch.com.pl lub zadzwoń: 22 693 70 00 / 801 800 803

Może zainteresuje Cię również:

Może zainteresuje Cię również:

Ruch wykorzystuje informacje przechowywane w Twoim urządzeniu aby umożliwić bezpieczne zakupy oraz wysoki standard obsługi. Możesz sprawdzić cel oraz sposób zarządzania plikami cookies w Informacji o Cookies.
×

CHCESZ WIEDZIEĆ CO W PRASIE PISZCZY?

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!