XXX

TAK NIE

Proszę czekać...
Logo - miesięcznik - prenumerata kwartalna już od 9,99 zł

Prenumerata - Logo

Kategoria: mężczyzna

Podkategoria: magazyn dla mężczyzn

Częstotliwość: miesięcznik

Opis wydania

Maja Koniczyna – Wyłączniki; zasada 5 sekund – prawda czy fałsz; wywiad numeru – Piotr Kraśko; rozmowa z psychologiem: odkładanie na później; prezenty na ostatnią chwilę; mój pierwszy raz: szkoła duszenia; epilacja (nie mylić z depilacją); Izrael: Ziemia obiecana, słońce gwarantowane; 6 postanowień noworocznych, które pomogą ci w karierze; naprawdę jest taki zawód: kaskader z gier komputerowych; test: wypiekacze do chleba.

Opis tytułu

Miesięcznik „Logo” jest jedynym w Europie cyklicznym wydawnictwem dla mężczyzn łączącym formułę pisma shoppingowego i lifestylowego. Pierwszy numer magazynu (jako kwartalnik) ukazał się w kwietniu 2005 r. w nakładzie 150 tysięcy egzemplarzy. Obecnie średni nakład miesięcznika wynosi 119 tys. egzemplarzy (ZKDP, 2008).

„Logo” adresowane jest do mężczyzn w wieku 25-40 lat, mieszkających w miastach, pracujących, o dochodach powyżej średniej krajowej, którzy decydują o tym jak i na co wydać swoje pieniądze. dbają o siebie, uprawiają sporty, interesują się nowościami i cenią produkty dobrej jakości. W piśmie są rubryki poświęcone modzie, podróżom, elektronice, sportom,, motoryzacji, kosmetykom, kuchni i alkoholom.

„Logo” otrzymało tytuł Debiut Prasowy Roku przyznany w 2006 r. przez branżowy magazyn „Media & Marketing Polska”.

cena prenumeraty w wybranym okresie
29,97
29,97
(cena zakupu w kiosku)
Darmowa dostawa do kiosków RUCH’u.
Znajdź punkt w swojej okolicy
koszty dostawy
(w tym 23% VAT)
W trakcie wyceny
0,00
0,00 zł netto
cena prenumeraty z dostawą
29,97
27,75 zł netto

Może zainteresuje Cię również:

Może zainteresuje Cię również:

Ruch wykorzystuje informacje przechowywane w Twoim urządzeniu aby umożliwić bezpieczne zakupy oraz wysoki standard obsługi. Możesz sprawdzić cel oraz sposób zarządzania plikami cookies w Informacji o Cookies.
×

CHCESZ WIEDZIEĆ CO W PRASIE PISZCZY?

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!