XXX

TAK NIE

Proszę czekać...
Lokalna - tygodnik - prenumerata kwartalna już od 2,00 zł

Prenumerata - Lokalna

Kategoria: prasa ogólnoinformacyjna

Podkategoria: prasa ogólnoinformacyjna regionalna

Częstotliwość: tygodnik

Opis tytułu

“Lokalna” to tygodnik powiatu mińskiego i Warszawy Wesołej. Na jego łamach znajdziemy także informacje z Sulejówka, Mińska Mazowieckiego oraz Halinówa. Gazeta skupia się na informacjach i najistotniejszych wydarzeniach z wymienionych miast oraz porusza lokalne problemy dotyczące polityki, szkolnictwa, społeczeństwa czy kultury. Na jej łamach odnajdziemy najświeższe plotki i opisy przypadków łamania prawa. Każdy numer to także bogaty zbiór lokalnych ogłoszeń drobnych oraz program telewizyjny, który z pewnością posłuży każdemu odbiorcy pisma.

 

W “Lokalnej” znajduje się także miejsce dla reklam, które pozwalają poznać miejscowe firmy i przedsiębiorstwa. Twórcy gazety nie zapominają o przydatnych wskazówkach oraz ostrzeżeniach dla czytelników, które uchronią ich przed potencjalnymi zagrożeniami czy oszustwami.

 

Prenumerata “Lokalnej” to najwygodniejszy sposób na terminowe i regularne otrzymywanie nowych numerów do rąk własnych. Dzięki konsekwentnej lekturze czasopisma nabędziemy ogromną wiedzę na temat tego, co dzieje się w najbliższym sąsiedztwie powiatu mińskiego i okolic.

cena prenumeraty w wybranym okresie
21,94
22,00
(cena zakupu w kiosku)
Darmowa dostawa do kiosków RUCH’u.
Znajdź punkt w swojej okolicy
koszty dostawy
(w tym 23% VAT)
W trakcie wyceny
0,00
0,00 zł netto
cena prenumeraty z dostawą
21,94
20,90 zł netto

Może zainteresuje Cię również:

Może zainteresuje Cię również:

Ruch wykorzystuje informacje przechowywane w Twoim urządzeniu aby umożliwić bezpieczne zakupy oraz wysoki standard obsługi. Możesz sprawdzić cel oraz sposób zarządzania plikami cookies w Informacji o Cookies.
×

CHCESZ WIEDZIEĆ CO W PRASIE PISZCZY?

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!