XXX

TAK NIE

Proszę czekać...
Ludzie Sukcesu - dwumiesięcznik - prenumerata kwartalna już od 5,50 zł

Prenumerata - Ludzie Sukcesu

Kategoria: kobieta

Podkategoria: popularne

Częstotliwość: dwumiesięcznik

Opis tytułu

“Ludzie Sukcesu” to dwumiesięcznik dedykowany kobietom, który ma charakter biznesowy i lifestyle’owy. Pismo wychodzi na terenie województwa podkarpackiego i okolic. Działy, w jakich umieszczane są artykuły magazynu to: Moto, Zdrowie, Wnętrza, Podróże oraz Trendy. Na łamach “Ludzi Sukcesu” prezentowane są sylwetki osób, których firmy odniosły ogromny sukces. Dzięki temu czytelniczki mogą odnaleźć inspirację do własnego działania i poznać ciekawe wzory do naśladowania.

 

Poza tematami stricte biznesowymi dowiedzą się one wielu interesujących informacji na temat zdrowia, diety, dbania o siebie i swój wygląd oraz swoje najbliższe otoczenie. “Ludzie Sukcesu” to ciekawe opowieści, wywiady i felietony o ludziach i ich umiejętnościach. Artykuły wesprą czytelniczki w rozwijaniu samych siebie i pomogą zrozumieć mechanizmy działania przykładnych biznesów.

 

Prenumerata “Ludzi Sukcesu” to doskonała propozycja dla wszystkich świadomych i nowoczesnych kobiet, które dążą do osiągnięcia swoich celów i doskonałości. Dzięki regularnej lekturze czasopisma głowa będzie wciąż pełna pomysłów i chęci do działania.

cena prenumeraty w wybranym okresie
5,50
5,50
(cena zakupu w kiosku)
Darmowa dostawa do kiosków RUCH’u.
Znajdź punkt w swojej okolicy
koszty dostawy
(w tym 23% VAT)
W trakcie wyceny
0,00
0,00 zł netto
cena prenumeraty z dostawą
5,50
5,09 zł netto

Może zainteresuje Cię również:

Może zainteresuje Cię również:

Ruch wykorzystuje informacje przechowywane w Twoim urządzeniu aby umożliwić bezpieczne zakupy oraz wysoki standard obsługi. Możesz sprawdzić cel oraz sposób zarządzania plikami cookies w Informacji o Cookies.
×

CHCESZ WIEDZIEĆ CO W PRASIE PISZCZY?

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!