XXX

TAK NIE

Proszę czekać...
M Jak Mieszkanie - miesięcznik - prenumerata półroczna już od 5,99 zł

Prenumerata - M Jak Mieszkanie

Kategoria: dom

Podkategoria: wnętrza

Częstotliwość: miesięcznik

Opis wydania

Miętowy – Wnosi do wnętrza lekkość i świeżość; Błysk klasyki – Elegancka jadalnia ze złotymi akcentami; Kształt przestrzeni – W mieszkaniu na warszawskim Mokotowie panuje przytulny, rodzinny nastrój; Niech żyje kolor – Aranżacje dla miłośników zdecydowanych barw. Zapraszamy do Krakowa; Łazienka po przejściach – Czasami warto ją zamienić miejscami z kuchnią. Mieszkanie zyska na funkcjonalności; 15 inspirujących odsłon okna. W tym sezonie wybieramy nieoczywiste zestawienia wzorów, kolorów, materiałów.

Opis tytułu

Przekonaj się, że prenumerata “M jak Mieszkanie” to najkorzystniejszy sposób otrzymywania ulubionego czasopisma! W prenumeracie “M jak Mieszkanie” masz pewność stałej ceny, cenę niższą niż w kiosku, gwarancję otrzymania wszystkich wydań pisma, a także konkursy i promocje specjalnie dla prenumeratorów. Poradnikowy magazyn o urządzaniu wnętrz "M jak Mieszkanie" inspiruje do zmian i doradza, jak pomysłowo oraz funkcjonalnie urządzić i wyposażyć mieszkanie. Pismo podpowiada, jak poradzić sobie zarówno z dużym remontem, jak i drobnymi naprawami, prezentuje praktyczne porady pozwalające uniknąć błędów przy wyborze domowych sprzętów, a także zamieszcza wskazówki dotyczące projektowania, urządzania i wyposażania mieszkań oraz domów, udzielane przez najlepszych architektów i stylistów.

cena prenumeraty w wybranym okresie
17,98
17,97
(cena zakupu w kiosku)
Darmowa dostawa do kiosków RUCH’u.
Znajdź punkt w swojej okolicy
koszty dostawy
(w tym 23% VAT)
W trakcie wyceny
0,00
0,00 zł netto
cena prenumeraty z dostawą
17,98
16,65 zł netto

Może zainteresuje Cię również:

Może zainteresuje Cię również:

Ruch wykorzystuje informacje przechowywane w Twoim urządzeniu aby umożliwić bezpieczne zakupy oraz wysoki standard obsługi. Możesz sprawdzić cel oraz sposób zarządzania plikami cookies w Informacji o Cookies.
×

CHCESZ WIEDZIEĆ CO W PRASIE PISZCZY?

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!