XXX

TAK NIE

Proszę czekać...
Magazyn Rowerowy - inne - prenumerata roczna już od 10,99 zł

Prenumerata - Magazyn Rowerowy

Kategoria: sport

Podkategoria: pozostałe sporty

Częstotliwość: 10 razy w roku

Opis wydania

Relacja Michała Gołasia z szosowych MŚ; przegląd nowości z jesiennych targów; która opona Kendy do XC jest najszybsza; Fuji Sportif, Rose Mr Ride, Nasz trailowy „składak”; jesienno-zimowe kurtki i spodnie; montaż siodła i wspornika; dobór długości korb; obojczyk, kultowa kość; najlepsi rozprowadzający profesjonalnego peletonu; Bike Arena w Mieroszowie.

Opis tytułu

„Magazyn Rowerowy” to pismo o rowerach skierowane do szerokiego kręgu odbiorców. Zajmuje się wszystkimi dziedzinami kolarstwa, zarówno amatorskiego, jak i zawodowego, każdej grupie poświęcając odpowiednio dużo miejsca. Adresowany jest do młodych duchem, aktywnych i niezależnych, inwestujących w siebie i swoją przyszłość, świadomie korzystających z roweru jako środka do zabawy i wypoczynku – sposobu na życie. Wskazuje najnowsze trendy. Obecność na największych światowych targach i przedpremierowych prezentacjach pozwala na przekazywanie sprawdzonych informacji i dzielenie się nimi na łamach „Magazynu Rowerowego”.

cena prenumeraty w wybranym okresie
43,98
43,96
(cena zakupu w kiosku)
Darmowa dostawa do kiosków RUCH’u.
Znajdź punkt w swojej okolicy
koszty dostawy
(w tym 23% VAT)
W trakcie wyceny
0,00
0,00 zł netto
cena prenumeraty z dostawą
43,98
40,72 zł netto

Może zainteresuje Cię również:

Może zainteresuje Cię również:

Ruch wykorzystuje informacje przechowywane w Twoim urządzeniu aby umożliwić bezpieczne zakupy oraz wysoki standard obsługi. Możesz sprawdzić cel oraz sposób zarządzania plikami cookies w Informacji o Cookies.
×

CHCESZ WIEDZIEĆ CO W PRASIE PISZCZY?

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!