XXX

TAK NIE

Proszę czekać...
Małopolska Kronika Beskidzka - tygodnik - prenumerata półroczna już od 3,00 zł

Prenumerata - Małopolska Kronika Beskidzka

Kategoria: prasa ogólnoinformacyjna

Podkategoria: prasa ogólnoinformacyjna regionalna

Częstotliwość: tygodnik

Opis tytułu

Zobacz, jakie korzyści zyskujesz w prenumeracie "Małopolska Kronika Beskidzka"! Prenumerata "Małopolska Kronika Beskidzka" nie tylko gwarantuje, że dostajesz zawsze bieżące informacje, ale zapewnia Ci także dodatkowe korzyści: niezmienność ceny w trakcie trwania prenumeraty, cenę niższą niż w sprzedaży egzemplarzowej, specjalne promocje kierowane wyłącznie do prenumeratorów oraz możliwość odbioru zamówionych tytułów w dogodnym terminie i miejscu.

 

"Małopolska Kronika Beskidzka" to tygodnik publicystyczno–informacyjny, obejmujący zasięgiem trzy powiaty: wadowicki, suski i oświęcimski. Na rynku prasowym od 2 grudnia 2010 roku. Jest kontynuatorem istniejących od 1998 roku autonomicznych, ośmiokolumnowych wkładek „Kroniki Beskidzkiej”, przeznaczonych wyłącznie dla czytelników powiatów wadowickiego i suskiego. Ukazuje się co czwartek.

cena prenumeraty w wybranym okresie
39,04
39,00
(cena zakupu w kiosku)
Darmowa dostawa do kiosków RUCH’u.
Znajdź punkt w swojej okolicy
koszty dostawy
(w tym 23% VAT)
W trakcie wyceny
0,00
0,00 zł netto
cena prenumeraty z dostawą
39,04
37,18 zł netto

Może zainteresuje Cię również:

Może zainteresuje Cię również:

Ruch wykorzystuje informacje przechowywane w Twoim urządzeniu aby umożliwić bezpieczne zakupy oraz wysoki standard obsługi. Możesz sprawdzić cel oraz sposób zarządzania plikami cookies w Informacji o Cookies.
×

CHCESZ WIEDZIEĆ CO W PRASIE PISZCZY?

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!