XXX

TAK NIE

Proszę czekać...
Miasto. Tygodnik Koszaliński - tygodnik - prenumerata kwartalna już od 2,60 zł

Miasto. Tygodnik Koszaliński

Kategoria: prasa ogólnoinformacyjna

Podkategoria: prasa ogólnoinformacyjna regionalna

Częstotliwość: tygodnik

Opis tytułu

“Miasto Tygodnik Koszaliński” to ukazujący się raz w tygodniu magazyn regionalny, poświęcony wydarzeniom z miasta Koszalin oraz okolicznym miasteczkom i wsiom. Na łamach gazety publikowane są aktualne informacje, niebywałe skandale, interesujące plotki oraz szokujące fakty z życia Koszalina i okolic. Redakcja czasopisma z uwagą śledzi poczynania miejscowych władz, losy lokalnych szkół, szpitali oraz innych instytucji. Pismo nie pomija również kwestii kultury, atrakcyjnych wydarzeń artystycznych oraz sportu i wyników miejscowych drużyn i zawodników.

 

W środku “Miasta Tygodnika Koszalińskiego” czytelnicy odnajdą również wywiady i rozmowy z miejscowymi działaczami czy autorytetami, artykuły poruszające kwestie gospodarki miasta, a nawet przydatne rozkłady jazdy autobusów czy pociągów. Jednym słowem “Miasto Tygodnik Koszaliński” to wszystko to, co potrzebuje mieszkaniec do pozostania poinformowanym na bieżąco o tym, co dzieje się w najbliższym sąsiedztwie.

 

Prenumerata “Miasta Tygodnika Koszalińskiego” to najwygodniejszy sposób na regularne otrzymywanie lokalnej gazety pod swój adres, z pewnością, że żadna warta uwagi wiadomość nie zostanie pominięta czy niezauważona.

cena prenumeraty w wybranym okresie
33,80
37,70
(cena zakupu w kiosku)
Darmowa dostawa do kiosków RUCH’u.
Znajdź punkt w swojej okolicy
koszty dostawy
(w tym 23% VAT)
W trakcie wyceny
0,00
0,00 zł netto
cena prenumeraty z dostawą
33,80
31,30 zł netto

Może zainteresuje Cię również:

Może zainteresuje Cię również:

Ruch wykorzystuje informacje przechowywane w Twoim urządzeniu aby umożliwić bezpieczne zakupy oraz wysoki standard obsługi. Możesz sprawdzić cel oraz sposób zarządzania plikami cookies w Informacji o Cookies.
×

CHCESZ WIEDZIEĆ CO W PRASIE PISZCZY?

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!