XXX

TAK NIE

Proszę czekać...
Młody Technik - miesięcznik - prenumerata półroczna już od 9,90 zł

Prenumerata - Młody Technik

Kategoria: młodzież

Podkategoria: prasa dla młodzieży

Częstotliwość: miesięcznik

Opis wydania

Temat numeru: Taki mamy klimat. Ziemia łapie temperaturę; Raport MT: Przebudzenie Mocy. Prawdziwe Gwiezdne Wojny powracają na ziemską orbitę; Nasi idole – liderzy innowacji: Pełny bębenek pomysłów. Samuel Colt; e-Technologie: Apetyt na twarze. Rozpoznają cię nawet tam, gdzie cię nie ma; Matematyka z ludzką twarzą: Nauczyciele, rodzice i uczniowie; Odkryj historię wynalazków: Sprężyny; MT testuje: Elegancki monitor z nutką designu.

Opis tytułu

Przekonaj się, że warto zamówić prenumeratę “Młodego Technika”! Prenumerata “Młodego Technika” ma same plusy: pewność, że otrzymasz wszystkie wydania swojego ulubionego czasopisma, możliwość jego odbioru w dogodnej porze i miejscu, gwarancja niezmienności ceny w czasie trwania prenumeraty oraz atrakcyjne bonusy przygotowane specjalnie dla prenumeratorów. "Młody Technik" jako jedyny tytuł w segmencie nauk ścisłych i techniki zalecany jest jako lektura dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Szczególnie cenione są rubryki edukacyjne odnoszące się wprost do przedmiotów szkolnych takie jak: Chemia, Fizyka, Matematyka, jak również rubryki rozwijające dodatkowe zainteresowania: Jak to działa, Jak to robią, Historia odkryć i wynalazków. Pismo zawiera także działy dla majsterkowiczów i modelarzy.

cena prenumeraty w wybranym okresie
29,71
29,70
(cena zakupu w kiosku)
Darmowa dostawa do kiosków RUCH’u.
Znajdź punkt w swojej okolicy
koszty dostawy
(w tym 23% VAT)
W trakcie wyceny
0,00
0,00 zł netto
cena prenumeraty z dostawą
29,71
27,51 zł netto

Może zainteresuje Cię również:

Może zainteresuje Cię również:

Ruch wykorzystuje informacje przechowywane w Twoim urządzeniu aby umożliwić bezpieczne zakupy oraz wysoki standard obsługi. Możesz sprawdzić cel oraz sposób zarządzania plikami cookies w Informacji o Cookies.
×

CHCESZ WIEDZIEĆ CO W PRASIE PISZCZY?

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!