XXX

TAK NIE

Proszę czekać...
Moje Szyfrokrzyżówki

Prenumerata - Moje Szyfrokrzyżówki

Kategoria: rozrywka

Podkategoria: krzyżówki i łamigłówki

Częstotliwość: miesięcznik

Opis tytułu

 

“Moje szyfro-krzyżówki” to pozycja obowiązkowa dla wszystkich tych, którzy czerpią przyjemność z pracy umysłowej. Jeśli rozwiązałeś już całą stertę klasycznych krzyżówek, wykreślanek czy sudoku a nadal poszukujesz intelektualnej rozrywki to “Moje szyfro-krzyżówki” sprawdzą się doskonale. Wydania ukazują się z częstotliwością jednego numeru w miesiącu i zawierają bogaty przegląd szyfro-krzyżówek o zróżnicowanym stopniu trudności, gotowych do rozwiązania. Szyfro-krzyżówka to doskonała okazja do sprawdzenia swojej wiedzy, koncentracji i umiejętności pozostania w dłuższym skupieniu psychicznym.

W każdym numerze “Moich szyfro-krzyżówek” znajdziemy także takie krzyżówki, których poprawne rozwiązanie i odkryte hasło daje szansę na wygranie ciekawych nagód pieniężnych. “Moje szyfro-krzyżówki” to doskonały pomysł na owocne spędzenie czasu w trakcie podróży, w poczekalni, w trakcie krótkiej przerwy czy też w chłodne, jesienne wieczory. “Moje szyfro-krzyżówki” w zestawie z długopisem lub ołówkiem wystarczą, aby efektownie poruszyć głową. Każda okładka jest uatrakcyjniona fotografią miłej Pani, która z powodzeniem polepszy nasz nastrój.
Prenumerata “Moich szyfro-krzyżówek” to trafne rozwiązanie dla tych, którzy co miesiąc nie mogą się doczekać nowych krzyżówek i chcą je zawsze jak najprędzej rozwiązać.

Szanowni Państwo,
Informacje o dostępności tego tytułu udzielimy mailowo pod adresem: prenumerata@ruch.com.pl, zapraszamy do kontaktu.

Może zainteresuje Cię również:

Może zainteresuje Cię również:

Ruch wykorzystuje informacje przechowywane w Twoim urządzeniu aby umożliwić bezpieczne zakupy oraz wysoki standard obsługi. Możesz sprawdzić cel oraz sposób zarządzania plikami cookies w Informacji o Cookies.
×

CHCESZ WIEDZIEĆ CO W PRASIE PISZCZY?

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!