XXX

TAK NIE

Proszę czekać...
Murator

Prenumerata - Murator

Kategoria: dom i ogród

Podkategoria: budowa i projekt

Częstotliwość: miesięcznik

Opis wydania

Nowe, ciekawe, przydatne materiały i urząd; dom murowany czy szkieletowy; dom w starej stajni - spektakularna przebudowa przedwojennego gospodarstwa; fakty i mity o pompach ciepła - rachunki grozy za błędy; bliźniak - indywidualista; przed wyborem projektu - domy z antresolą; nowe i ciekawe - prądotwórcza elewacja; okienna rachunkowość, czyli zyski i straty ciepła przez przeszklenia; wybieraj najlepsze - deskowanie budowlane; udany remont - płytki na płytkach, płytach lub deskach; ściany i sufity po przejściach- grunty i farby na plamy i zacieki; koszty ogrzewania domu w 2024 r.; nowoczesne oczyszczalnie do montażu przy domu; co w trawie piszczy - nowości i trendy w świecie kosiarek; pomysł na taras - od frontu; rośliny do zadań specjalnych; luka ubezpieczeniowa - na co zwrócić uwagę, kupując lub odnawiając polisę; mikrokawalerki - tanie lokale dla dużych zysków.

Opis tytułu

Budująco doradzamy już 25 lat

Najpopularniejszy w Polsce poradnik o tematyce budowlanej przeznaczony dla inwestorów indywidualnych. Od ponad 25 lat pomaga Czytelnikom w budowie ładnych, trwałych i zdrowych domów jednorodzinnych. W każdym numerze praktyczne porady i opis wybranych zagadnień związanych z budową, wykańczaniem i remontem domu. Główne działy to: „Niezbędnik inwestora”, „Rozmowy o budowaniu”, „Architektura i wnętrza”, „Budowa i remont”, „Instalacje i wyposażenie”, „Wokół domu”, „Prawo i finanse”, „Murator pomaga”.

Uwaga: e-wydania nie zawierają płyt CD/DVD ani innych dodatków dołączanych do wydań papierowych.

cena prenumeraty z dostawą
108,00
100,00 zł netto

Może zainteresuje Cię również:

Może zainteresuje Cię również:

Ruch wykorzystuje informacje przechowywane w Twoim urządzeniu aby umożliwić bezpieczne zakupy oraz wysoki standard obsługi. Możesz sprawdzić cel oraz sposób zarządzania plikami cookies w Informacji o Cookies.
×

CHCESZ WIEDZIEĆ CO W PRASIE PISZCZY?

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!