XXX

TAK NIE

Proszę czekać...
Nieznany Świat

Prenumerata - Nieznany Świat

Kategoria: rozrywka

Podkategoria: astrologia

Częstotliwość: miesięcznik

Opis tytułu

Zamawiając prenumeratę „Nieznany Świat” dostajesz więcej! Prenumerata „Nieznany Świat” to najpewniejszy, najwygodniejszy i najkorzystniejszy sposób otrzymywania ulubionego czasopisma. Zapewnia regularną i punktualną dostawę oraz stałą ceną przez cały okres trwania prenumeraty.

 

Miesięcznik „Nieznany Świat” jest najstarszym polskim tytułem prasowym poświęconym psychotronice, problemom rozwoju duchowego i terapiom naturalnym. „Nieznany Świat” to:

  • Najstarsze w Polsce czasopismo poświęcone ezoteryce, parapsychologii, medycynie, radiestezji, astrologii, UFO oraz innym tajemnicom i fenomenom Natury.

  • Relacje ze zdarzeń dziwnych i zagadkowych, a także reporterskie opowieści o ludziach o nietypowych zdolnościach i właściwościach.

  • Stała sieć doświadczonych współpracowników w kraju i zagranicą, którzy przekazują najświeższe i najciekawsze informacje z całego świata o fenomenach ludzkiego organizmu oraz niezwykłych zjawiskach.

  • Niepublikowane dotychczas w Polsce fragmenty książek oraz artykułów dotyczących jasnowidzenia i telepatii, psychokinezy i bliskich spotkań III stopnia z obiektami UFO.

  • Stałe porady zdrowotne, w tym także niekonwencjonalne techniki terapeutyczne i relaksacyjne. połączone z prezentacją czołowych healerów polskich i zagranicznych.

  • Własna Księgarnia-Galeria w centrum Warszawy, która oferuje blisko dziewięć tysiący tytułów książek, kaset oraz innych artykułów związanych z tematyką Nieznanego Świata.

Szanowni Państwo,
Informacje o dostępności tego tytułu udzielimy mailowo pod adresem: prenumerata@ruch.com.pl, zapraszamy do kontaktu.

Może zainteresuje Cię również:

Czwarty Wymiar

średnia cena w kiosku: 14,90 zł
w prenumeracie od:
?
szczegóły

Enigma Klucz Do Tajemnic

średnia cena w kiosku: 11,99 zł
w prenumeracie od:
?
szczegóły

Może zainteresuje Cię również:

Czwarty Wymiar

średnia cena w kiosku: 14,90 zł
w prenumeracie od:
?
szczegóły

Enigma Klucz Do Tajemnic

średnia cena w kiosku: 11,99 zł
w prenumeracie od:
?
szczegóły
Ruch wykorzystuje informacje przechowywane w Twoim urządzeniu aby umożliwić bezpieczne zakupy oraz wysoki standard obsługi. Możesz sprawdzić cel oraz sposób zarządzania plikami cookies w Informacji o Cookies.
×

CHCESZ WIEDZIEĆ CO W PRASIE PISZCZY?

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!