XXX

TAK NIE

Proszę czekać...
Znajdź swój tytuł zobacz wszystkie kategorie
Obcy-Wydanie Kolekcjonerskie

Obcy-Wydanie Kolekcjonerskie

Kategoria: książki

Podkategoria: sensacja i horror

Częstotliwość: nieokreślona

Opis tytułu

"Obcy. Wydanie kolekcjonerskie" to wyjątkowa antologia klasyki science fiction! Seria obejmuje książki z filmami z cyklu "Obcy" na płytach Blu-ray. W każdym tomie 2 oryginalne plakaty filmowe! Zbierz całą kolekcję!

 

TOM 1. Obcy. Ósmy pasażer Nostromo - 15.05.2017
Załoga statku Nostromo odpowiada na sygnał wołania o pomoc pochodzący z opustoszałej planety i odkrywa śmiercionośną formę życia, która wykorzystuje ludzkie ciało do swego rozwoju. Teraz wszyscy na pokładzie muszą walczyć nie tylko o życie, lecz także o przetrwanie całego gatunku ludzkiego.

 

TOM 2. - Obcy. Decydujące starcie - 29.05.2017
Po 57 latach hibernacji w przestrzeni kosmicznej Ripley trafia wreszcie na Ziemię. Mimo, że jej historia o kontakcie z Obcym spotyka się ze sceptycyzmem, Ripley zgadza się towarzyszyć drużynie wyszkolonych komandosów w wyprawie ratunkowej na planetę LV-246, gdzie walka z obcymi zamienia się w prawdziwą wojnę!

 

TOM 3. - Obcy 3 - 12.06.2017
Statek Ripley rozbija się na Fiorinie 161, ponurej pustynnej planecie zamieszkałej przez więźniów tutejszej kolonii karnej o zaostrzonym rygorze. Na pokładzie z Ripley był jednak Obcy… Wkrótce liczba ofiar zaczyna dramatycznie rosnąć!

 

TOM 4. - Obcy. Przebudzenie - 26.06.2017
200 lat po wydarzeniach na Fiorinie 161 grupa naukowców dokonuje wstrząsającego eksperymentu. Wykorzystując próbkę krwi, klonują Ripley, a wraz z nią zarodek Obcego, którego nosiła w sobie. Naukowcy chcą w ten sposób stworzyć najbardziej skuteczną broń na świecie.

 

TOM 5. - Prometeusz - 10.07.2017
Grupa naukowców i badaczy podróżuje do najmroczniejszych zakątków wszechświata w poszukiwaniu początków rodzaju ludzkiego. Okazuje się jednak, że to, co odkrywają, może zagrozić życiu na Ziemi. Rozpoczyna się przerażająca batalia, w której stawką jest przyszłość całej ludzkości.

 

TOM 6. - Obcy kontra Predator - 24.07.2017
Grupa naukowców stara się rozwikłać zagadkę piramidy ukrytej pod lodem Antarktydy. Prawda, którą udaje im się odkryć, jest przerażająca. Tajemnicza budowla okazuje się być polem bitwy dwóch kosmicznych nacji, na którym lada moment rozegra się zaciekła wojna o dominację w galaktyce. Niezależnie kto wygra, my przegramy!

 

TOM 7. - Obcy kontra Predator. Requiem - 7.08.2017
Po przerażającej kosmicznej katastrofie statku obcych niewielkie miasteczko w stanie Kolorado staje w obliczu niewyobrażalnego zagrożenia - obcy mordują wszystkich, których spotkają i jednocześnie „produkują" niezliczoną liczbę swoich potomków. Na miejsce przybywa samotny Predator, by zapobiec inwazji.

 

Pojedyńcze numery kolekcji znajdziesz TUTAJ

Jeśli chcesz zamówić ten tytuł - skontaktuj się z nami!
Napisz: prenumerata@ruch.com.pl lub zadzwoń: 22 693 70 00 / 801 800 803

Może zainteresuje Cię również:

Może zainteresuje Cię również:

Znajdź swój tytuł zobacz wszystkie kategorie

Obsługa klienta:

Informacje:

Ruch wykorzystuje informacje przechowywane w Twoim urządzeniu aby umożliwić bezpieczne zakupy oraz wysoki standard obsługi. Możesz sprawdzić cel oraz sposób zarządzania plikami cookies w Informacji o Cookies.
×

CHCESZ WIEDZIEĆ CO W PRASIE PISZCZY?

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!

Zapisz się do newslettera