XXX

TAK NIE

Proszę czekać...
Piłka Nożna

Prenumerata - Piłka Nożna

Kategoria: sport

Podkategoria: piłka nożna

Częstotliwość: tygodnik

Opis tytułu

 

Czasopismo sportowe "Piłka Nożna" ukazuje się na polskim rynku od ponad 50 lat. Wydawany w cyklu tygodniowym magazyn uzupełniany jest przez wydawaną co miesiąc "Piłkę Nożną PLUS".

 

Publikowane artykuły dotyczą w większości polskiej ekstraklasy oraz piłkarskiej reprezentacji narodowej. Ponadto pismo zajmuje się także tematyką europejskich rozgrywek i bieżących wydarzeń piłkarskich na świecie. Czytelnik znajdzie w nim m.in. liczne tabele ligowe wraz z opublikowanymi wynikami z każdej kolejki.
Każdym numer pisma zawiera plakat. Tygodnik skierowany jest do fanów piłki nożnej lubiących trzymać rękę na pulsie sportowych wydarzeń i ceniących sobie rzetelne i dokładne informacje dotyczące ich ulubionego sportu.

 

Co zyskujesz zamawiając prenumeratę “Piłki Nożnej”? Prenumerata “Piłki Nożnej” to same korzyści: pewność otrzymania wszystkich wydań zamówionego tytułu, możliwość odbioru tytułu o dogodnej porze dnia np. w drodze powrotnej z pracy, gwarancja niezmienności ceny w czasie trwania okresu prenumeraty oraz atrakcyjne bonusy.

Szanowni Państwo,
Informacje o dostępności tego tytułu udzielimy mailowo pod adresem: prenumerata@ruch.com.pl, zapraszamy do kontaktu.

Może zainteresuje Cię również:

Może zainteresuje Cię również:

Ruch wykorzystuje informacje przechowywane w Twoim urządzeniu aby umożliwić bezpieczne zakupy oraz wysoki standard obsługi. Możesz sprawdzić cel oraz sposób zarządzania plikami cookies w Informacji o Cookies.
×

CHCESZ WIEDZIEĆ CO W PRASIE PISZCZY?

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!