XXX

TAK NIE

Proszę czekać...
Show - dwutygodnik - prenumerata półroczna już od 2,39 zł

Prenumerata - Show

Kategoria: kobieta

Podkategoria: popularne

Częstotliwość: dwutygodnik

Opis tytułu

"SHOW" to magazyn skierowany do kobiet w wieku 25-49 lat, aspirujących, dobrze sytuowanych, przebojowych ze średnim lub wyższym wykształceniem, zamieszkujących średnie i duże miasta.

 

Od wydania nr 7/2015 SHOW ukazuje się w odświeżonej formule z dodatkiem Stylowy Poradnik. Nowe Show to nadal najbogatsza w segmencie oferta tematów people: w każdym wydaniu znajdują się dwa wywiady, album rodzinny, czyli prywatne, unikalne zdjęcia popularnej gwiazdy. Ponadto w czasopiśmie publikowane są gorące tematy z życia celebrytów oraz  reportaż „Niezwykli ludzie” – przedstawiający wyjątkowe historie ludzi związanych z głośnymi  wydarzeniami z kraju i ze świata.

 

Stylowy Poradnik, oddzielony od magazynu wewnętrzną okładką, to pierwsze w segmencie people kompendium treści ze wszystkich interesujących kobiety dziedzin przedstawione w nowym ujęciu. Oprócz aktualnych tematów o modzie i urodzie w SHOW pojawiły się nowe działy:  Psychologia i Wnętrza. Większą objętość zyskały również sekcje Zdrowie i Kuchnia.

 

Dwutygodnik "SHOW" od kilku lat jest również głównym partnerem plebiscytu „Gwiazdy Dobroczynności”.

cena prenumeraty w wybranym okresie
16,71
16,73
(cena zakupu w kiosku)
Darmowa dostawa do kiosków RUCH’u.
Znajdź punkt w swojej okolicy
koszty dostawy
(w tym 23% VAT)
W trakcie wyceny
0,00
0,00 zł netto
cena prenumeraty z dostawą
16,71
15,47 zł netto

Może zainteresuje Cię również:

Może zainteresuje Cię również:

Ruch wykorzystuje informacje przechowywane w Twoim urządzeniu aby umożliwić bezpieczne zakupy oraz wysoki standard obsługi. Możesz sprawdzić cel oraz sposób zarządzania plikami cookies w Informacji o Cookies.
×

CHCESZ WIEDZIEĆ CO W PRASIE PISZCZY?

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!