XXX

TAK NIE

Proszę czekać...
Simply Crochet - kwartalnik - prenumerata kwartalna już od 12,99 zł

Prenumerata - Simply Crochet

Kategoria: hobby

Podkategoria: pozostałe hobby

Częstotliwość: kwartalnik

Opis tytułu

Kwartalnik "Simply Crochet" to polska edycja najlepszego magazynu „robótkowego" w Wielkiej Brytanii. Magazyn w całości poświęcony robótkom na szydełku – swetry i akcesoria dla dorosłych i dla dzieci, ozdoby i wyposażenie domu. "Simply Crochet" to czasopismo tworzone przez młodych dla młodych, dla tych których pasją jest – lub może się stać – szydełkowanie.

 

Dla wszystkich, którzy szukają kreatywnego stylu życia i super pomysłów, by zaakcentować swoją indywidualność. W numerze nie tylko pomysły na modne dekoracje i dizajnerskie ubrania, ale i precyzyjne opisy wykonania modeli, instrukcje szydełkowych technik w formie tutoriali, fotografie pokazujące od A do Z kolejne czynności w pracy nad modelem. Krok po kroku prowadzimy czytelnika do sukcesu, tak by miał maksimum frajdy ze swojego hobby, a przy okazji prezentujemy najnowsze zdobycze ze świata dziewiarskich gadżetów.

cena prenumeraty w wybranym okresie
12,99
12,99
(cena zakupu w kiosku)
Darmowa dostawa do kiosków RUCH’u.
Znajdź punkt w swojej okolicy
koszty dostawy
(w tym 23% VAT)
W trakcie wyceny
0,00
0,00 zł netto
cena prenumeraty z dostawą
12,99
12,03 zł netto

Może zainteresuje Cię również:

Może zainteresuje Cię również:

Ruch wykorzystuje informacje przechowywane w Twoim urządzeniu aby umożliwić bezpieczne zakupy oraz wysoki standard obsługi. Możesz sprawdzić cel oraz sposób zarządzania plikami cookies w Informacji o Cookies.
×

CHCESZ WIEDZIEĆ CO W PRASIE PISZCZY?

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!