XXX

TAK NIE

Proszę czekać...
Świat Wiedzy - miesięcznik - prenumerata roczna już od 8,32 zł

Prenumerata - Świat Wiedzy

Kategoria: popularnonaukowa

Podkategoria: nauki ścisłe i przyrodnicze

Częstotliwość: miesięcznik

Opis wydania

Cape Cod - zatoka rekinów ludojadów; czarne scenariusze na rok 2024; gdzie znajduje się kopia zapasowa świata; jak złamać granice ludzkich możliwości; wojna o mikroczipy; 7 pytań o... kleje; jak ciśnienie scala nasz świat; 16 zapomnianych cudów świata; Kodeks Synajski – dowód w sprawie o oszustwo.

Opis tytułu

 

"Świat Wiedzy" zaprasza na wyprawę do najbardziej interesujących obszarów nauki. W tym niezwykłym miesięczniku dla ludzi ciekawych świata każdy znajdzie coś dla siebie. Bogato ilustrowane artykuły w prosty sposób tłumaczą najnowsze i najbardziej zaskakujące osiągnięcia nauki: medycyny, biologii, fizyki, astronomii i technologii. "Świat Wiedzy" odkrywa ponadto tajemnice historii i przedstawia najważniejsze problemy współczesności. Coś dla siebie znajdą tu również miłośnicy techniki wojskowej i technologicznych nowinek.

 

"Świat Wiedzy" nie unika tematów trudnych: współczesnych zagrożeń naturalnych i cywilizacyjnych, niebezpiecznych działań koncernów czy teorii spiskowych. Każdy artykuł jest okraszony wyjątkowymi zdjęciami i ilustracjami, dzięki czemu zdobywanie wiedzy staje się przyjemne. Mimo,  że czytanie Świata Wiedzy to również rozrywka, doświadczona redakcja i zespół akademickich konsultantów naukowych dbają o to, aby była to rozrywka na najwyższym poziomie, poparta rzetelną wiedzą.

 

Zobacz, co zyskujesz, zamawiając prenumeratę "Świata Wiedzy"! Nie tylko zagwarantuje Ci ona stałą cenę czasopisma (w czasie trwania prenumeraty) i da pewność, że nie przegapisz żadnego wydania, ale także pozwoli odbierać magazyn w dogodnym miejscu.

cena prenumeraty z dostawą
99,90
92,50 zł netto

Może zainteresuje Cię również:

21. Wiek

średnia cena w kiosku: 14,99 zł
w prenumeracie od:
?
szczegóły

21. Wiek Extra

średnia cena w kiosku: 14,99 zł
w prenumeracie od:
?
szczegóły

Może zainteresuje Cię również:

21. Wiek

średnia cena w kiosku: 14,99 zł
w prenumeracie od:
?
szczegóły

21. Wiek Extra

średnia cena w kiosku: 14,99 zł
w prenumeracie od:
?
szczegóły
Ruch wykorzystuje informacje przechowywane w Twoim urządzeniu aby umożliwić bezpieczne zakupy oraz wysoki standard obsługi. Możesz sprawdzić cel oraz sposób zarządzania plikami cookies w Informacji o Cookies.
×

CHCESZ WIEDZIEĆ CO W PRASIE PISZCZY?

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!