XXX

TAK NIE

Proszę czekać...
T3 Obiekty Pożądania - miesięcznik - prenumerata roczna już od 7,90 zł

Prenumerata - T3 Obiekty Pożądania

Kategoria: hobby

Podkategoria: pozostałe hobby

Częstotliwość: miesięcznik

Opis wydania

Czytelnicy i redakcja „Magazynu T3” wybrali najciekawsze gadżety ubiegłego roku i przyznali im nagrody w 17 kategoriach; rynek dronów konsumenckich rozwija się w oszałamiającym tempie - to najlepszy czas, aby rozpocząć swoją przygodę w przestworzach; te oczyszczacze z filtrami HEPA pozbędą się nawet najmniejszych cząstek zanieczyszczeń; nowoczesne czytniki e-booków stają do walki; komputery typu All-in-One świetnie wyglądają na twoim biurku i sprawnie wykonają każdą pracę; sprawdź, jak wygodnie transportować swoje drogocenne gadżety i świetnie przy tym wyglądać.

Opis tytułu

T3 to Technologie Trzeciego Tysiąclecia. Ten stylowy brytyjski magazyn zawitał do Polski już z początkiem listopada! Magazyn jest tworzony z myślą o ludziach, dla których gadżety i sprzęt elektroniczny mają tak samo duże znaczenie, jak dobór ubrania, samochodu, czy sposobu spędzania wolnego czasu.
Każdy numer miesięcznika T3 to ponad 120 stron poświęconych najnowszym modelom telefonów komórkowych, aparatów cyfrowych, sprzętu audio i HD. To porywające sesje zdjęciowe i ekskluzywne reportaże.
Do numeru 11/2011 T3 ukazywał się w cyklu dwumiesięcznym.
cena prenumeraty w wybranym okresie
23,68
23,70
(cena zakupu w kiosku)
Darmowa dostawa do kiosków RUCH’u.
Znajdź punkt w swojej okolicy
koszty dostawy
(w tym 23% VAT)
W trakcie wyceny
0,00
0,00 zł netto
cena prenumeraty z dostawą
23,68
21,93 zł netto

Może zainteresuje Cię również:

Może zainteresuje Cię również:

Ruch wykorzystuje informacje przechowywane w Twoim urządzeniu aby umożliwić bezpieczne zakupy oraz wysoki standard obsługi. Możesz sprawdzić cel oraz sposób zarządzania plikami cookies w Informacji o Cookies.
×

CHCESZ WIEDZIEĆ CO W PRASIE PISZCZY?

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!