XXX

TAK NIE

Proszę czekać...
T3 Obiekty Pożądania - miesięcznik - prenumerata kwartalna już od 7,90 zł

Prenumerata - T3 Obiekty Pożądania

Kategoria: hobby

Podkategoria: pozostałe hobby

Częstotliwość: miesięcznik

Opis wydania

Jeśli dysponujesz ograniczonym miejscem, ale kręci cię pecetowe granie, sprawdź poniższy zestaw; smaczne i zdrowe gotowanie w prawdziwie męskim wydaniu; gdzie w tym roku udać się na snowboardową przygodę; który z tych przenośnych dronów 4K to najlepszy kompan dla fotografów i filmowców; żyj stylowo i komfortowo z gadżetami smart home, które oszczędzą twój czas i pieniądze; wszystko, co chciałbyś wiedzieć o swoim inteligentnym domostwie.

Opis tytułu

T3 to Technologie Trzeciego Tysiąclecia. Ten stylowy brytyjski magazyn zawitał do Polski już z początkiem listopada! Magazyn jest tworzony z myślą o ludziach, dla których gadżety i sprzęt elektroniczny mają tak samo duże znaczenie, jak dobór ubrania, samochodu, czy sposobu spędzania wolnego czasu.
Każdy numer miesięcznika T3 to ponad 120 stron poświęconych najnowszym modelom telefonów komórkowych, aparatów cyfrowych, sprzętu audio i HD. To porywające sesje zdjęciowe i ekskluzywne reportaże.
Do numeru 11/2011 T3 ukazywał się w cyklu dwumiesięcznym.
cena prenumeraty w wybranym okresie
23,68
23,70
(cena zakupu w kiosku)
Darmowa dostawa do kiosków RUCH’u.
Znajdź punkt w swojej okolicy
koszty dostawy
(w tym 23% VAT)
W trakcie wyceny
0,00
0,00 zł netto
cena prenumeraty z dostawą
23,68
21,93 zł netto

Może zainteresuje Cię również:

Może zainteresuje Cię również:

Ruch wykorzystuje informacje przechowywane w Twoim urządzeniu aby umożliwić bezpieczne zakupy oraz wysoki standard obsługi. Możesz sprawdzić cel oraz sposób zarządzania plikami cookies w Informacji o Cookies.
×

CHCESZ WIEDZIEĆ CO W PRASIE PISZCZY?

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!