XXX

TAK NIE

Proszę czekać...
Tele Tydzień - tygodnik - prenumerata kwartalna już od 2,09 zł

Prenumerata - Tele Tydzień

Kategoria: rozrywka

Podkategoria: programy tv

Częstotliwość: tygodnik

Opis tytułu

Magazyn skierowany do szerokiej grupy kobiet i mężczyzn łączy w sobie cechy pisma rozrywkowego, poradniczego oraz przewodnika po świecie telewizji.

Tele Tydzień to ekspert w dziedzinie telewizji;  prezentuje szerokie spektrum tematów dotyczących gwiazd i telewizji,  relacje z  planów filmowych i serialowych, nowości kinowe oraz premiery teatralne. Tele Tydzień rekomenduje najciekawsze filmy i programy na każdy dzień tygodnia, prezentuje streszczenia seriali oraz poleca najciekawsze wydarzenia sportowe. W każdym wydaniu znajdują się wywiady z gwiazdami, kulisy telewizji, omówienia najciekawszych programów, jak również rozbudowana część poradnikowa, będąca kompendium wiedzy dla całej rodziny z zakresu zdrowia, urody, kulinariów oraz turystyki. Wysoka jakość pisma powoduje, że magazyn cieszy się uznaniem Polaków już od 22 lat.

cena prenumeraty w wybranym okresie
27,24
25,87
(cena zakupu w kiosku)
Darmowa dostawa do kiosków RUCH’u.
Znajdź punkt w swojej okolicy
koszty dostawy
(w tym 23% VAT)
W trakcie wyceny
0,00
0,00 zł netto
cena prenumeraty z dostawą
27,24
25,22 zł netto

Może zainteresuje Cię również:

Może zainteresuje Cię również:

Ruch wykorzystuje informacje przechowywane w Twoim urządzeniu aby umożliwić bezpieczne zakupy oraz wysoki standard obsługi. Możesz sprawdzić cel oraz sposób zarządzania plikami cookies w Informacji o Cookies.
×

CHCESZ WIEDZIEĆ CO W PRASIE PISZCZY?

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!