XXX

TAK NIE

Proszę czekać...
Twoje Przepisy

Prenumerata - Twoje Przepisy

Kategoria: kuchnia

Podkategoria: kuchnia

Częstotliwość: miesięcznik

Opis tytułu

 

“Twoje Przepisy” to ukazujący się raz w miesiącu przewodnik kulinarny po danich z całego śwata. Każdy numer to bogaty zbiór przepisów. Przepisy są dopasowane do aktualnej pory roku lub zbliżającej się, wyjątkowej okazji lub uroczystości.

 

“Twoje Przepisy” to wspaniała pozycja dla każdego amatora swobodnego pichcenia, niezależnie od stopnia zaawansowania i ilości godzin spędzonych dotychczas w kuchni. Prezentowane dania są na różnym stopniu trudności i na pewno zainspirują każdego miłośnika jedzenia, który poszukuje nowych smaków i pomysłów na danie. Każdy przepis to poza listą składników i instrukcjami przygotowania krok po kroku, przepiękna fotografia, która oddaje charakter i niesamowitość prezentowanej potrawy.

 

Prenumerata “Twoich Przepisów” to wspaniałe udogodnienie dla każdego, kto pragnie poszerzyć swoją domową biblioteczkę lub kuchenny przepiśnik o rozmaite dania, tak aby zawsze mieć pod ręką przepis na idealne danie, w zależności od pory dnia czy okazji.

Szanowni Państwo,
Informacje o dostępności tego tytułu udzielimy mailowo pod adresem: prenumerata@ruch.com.pl, zapraszamy do kontaktu.

Może zainteresuje Cię również:

Max Kuchnie

średnia cena w kiosku: 9,90 zł
w prenumeracie od: 8,50 zł
?
prenumerata roczna
wersja elektroniczna
szczegóły

Może zainteresuje Cię również:

Max Kuchnie

średnia cena w kiosku: 9,90 zł
w prenumeracie od: 8,50 zł
?
prenumerata roczna
wersja elektroniczna
szczegóły
Ruch wykorzystuje informacje przechowywane w Twoim urządzeniu aby umożliwić bezpieczne zakupy oraz wysoki standard obsługi. Możesz sprawdzić cel oraz sposób zarządzania plikami cookies w Informacji o Cookies.
×

CHCESZ WIEDZIEĆ CO W PRASIE PISZCZY?

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!