XXX

TAK NIE

Proszę czekać...
Tyg.Podhalański - tygodnik - prenumerata roczna już od 2,50 zł

Prenumerata - Tyg.Podhalański

Kategoria: prasa ogólnoinformacyjna

Podkategoria: prasa ogólnoinformacyjna regionalna

Częstotliwość: tygodnik

Opis wydania

Zakopane i drogi prowadzące do Krakowa zostały 2 stycznia sparaliżowane, władze miasta mówią o potrzebie długofalowych działań naprawczych; Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej w Krakowie od lipca do listopada zeszłego roku odwiedził stoiska na Krupówkach w Zakopanem, plac pod Gubałówką i stoisko naprzeciwko galerii handlowej w Białce Tatrzańskiej sprawdzając jakość miodu; nad Jeziorem Czorsztyńskim, na półwyspie Stylchyn w Kluszkowcach ma powstać gigantyczny obiekt - jeszcze go nie ma, a już budzi sprzeciw.

Opis tytułu

Tygodnik Podhalański to niezależne pismo regionalne – ukazuje się już od 1989 roku na terenie Podhala, Orawy, Spisza i Pienin. Od ponad dziesięciu lat dostępne jest także w Chicago i Toronto. Na jego łamach publikowane są aktualne informacje z regionu.
Obecny nakład wynosi ok. 25 500 egzemplarzy – od 2004 roku nakład kontrolowany jest przez Związek Kontroli i Dystrybucji Prasy. Tygodnik jest publikowany w każdy czwartek.
cena prenumeraty z dostawą
13,20
10,73 zł netto

Może zainteresuje Cię również:

Może zainteresuje Cię również:

Ruch wykorzystuje informacje przechowywane w Twoim urządzeniu aby umożliwić bezpieczne zakupy oraz wysoki standard obsługi. Możesz sprawdzić cel oraz sposób zarządzania plikami cookies w Informacji o Cookies.
×

CHCESZ WIEDZIEĆ CO W PRASIE PISZCZY?

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!