XXX

TAK NIE

Proszę czekać...
Z Życia Wzięte

Prenumerata - Z Życia Wzięte

Kategoria: styl życia

Podkategoria: porady i inspiracje

Częstotliwość: dwutygodnik

Opis tytułu

„Z Życia Wzięte” to dwutygodnik dla dojrzałych kobiet zawierający poruszające historie o prawdziwym życiu. Każda czytelniczka znajdzie tu coś dla siebie – opowieści o rodzinie, wartościach, przezwyciężaniu problemów, jak również historie o miłości, bo przecież każdy chce kochać i być kochanym, niezależnie od wieku.

 

Każdy numer zawiera także rozbudowane i opracowane na nowo rubryki poradnicze - zdrowie i uroda kobiet 50+, porady prawne, przepisy kulinarne do kolekcjonowania i krzyżówki z atrakcyjnymi nagrodami. Dwutygodnik ma oryginalną formę – obok klasycznych czarno-białych stron z opowiadaniami pojawiają się kolorowe materiały poradnicze oraz krzyżówki. "Z Życia wzięte" zawiera 10 wciągających historii - od bardzo poważnych do lekkich i zabawnych. Historie przeplatane są stronami z poradami zdrowotnymi i prawnymi, a także rubrykami o urodzie, kosmetyce i gotowaniu. W piśmie znajduje się też strona poświęcona gwiazdom, a także krzyżówki z nagrodami, horoskop i humor.

Szanowni Państwo,
Informacje o dostępności tego tytułu udzielimy mailowo pod adresem: prenumerata@ruch.com.pl, zapraszamy do kontaktu.

Może zainteresuje Cię również:

świat Kobiety

średnia cena w kiosku: 2,98 zł
w prenumeracie od:
?
szczegóły

Może zainteresuje Cię również:

świat Kobiety

średnia cena w kiosku: 2,98 zł
w prenumeracie od:
?
szczegóły
Ruch wykorzystuje informacje przechowywane w Twoim urządzeniu aby umożliwić bezpieczne zakupy oraz wysoki standard obsługi. Możesz sprawdzić cel oraz sposób zarządzania plikami cookies w Informacji o Cookies.
×

CHCESZ WIEDZIEĆ CO W PRASIE PISZCZY?

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!