XXX

TAK NIE

Proszę czekać...
Żagle - miesięcznik - prenumerata roczna już od 14,90 zł

Prenumerata - Żagle

Kategoria: sport

Podkategoria: pozostałe sporty

Częstotliwość: miesięcznik

Opis wydania

Żeglujemy wzdłuż Włoskiej Riwiery; ALOHA, czyli marsz do cywila; mocna flota z Sydney do Hobart; historia przypadków z „Żaglami” w tle; nominacje do Nagrody im. Leonida Teligi 2018; białe żagle na „Warszawskim Morzu”, cz. 2; Akademia Kusznierewicza - okrągła rocznica; wszystko o kotwicy, cz. 2; prześcignąć wiatr - całowanie tygrysa; Boatshow 2018 - jubileusz w Łodzi; prezentacje jachtów; osprzętowe trendy na METS; targi BOOT & FUN - wielki finał w Berlinie; SWIFT TRAWLER - na żeglarską emeryturę; CARLO MCY 65 - megajacht w wersji mini; ŻAGLE na Pętli Żuławskiej; bezpieczeństwo na Mazurach 2018 - sezon piękny i spokojny; rejs śladami króla Eryka; nowości kitesurfingu i windsurfingu; Route du Rhum - maszyna do wygrywania; RdR - wyścig wielu historii; Golden Globe Race - w stylu retro; droga do Tokio - gala żeglarska PZŻ.

Opis tytułu

  • Magazyn z tradycjami i ugruntowaną pozycją na rynku, wydawany od 1959 roku, porusza tematykę żeglarstwa i sportów wodnych.
  • W każdym numerze profesjonalne testy nowych konstrukcji jachtów oraz specjalistyczne poradniki będące kompendium wiedzy technicznej z zakresu żeglarstwa.
  • Najnowsze doniesienia z imprez żeglarskich organizowanych w kraju i na świecie (Puchar Ameryki, Volvo Ocean Race).
  • Wyczyny i osiągnięcia opisywane i relacjonowane przez najlepszych polskich żeglarzy i fachowców z wielu dziedzin, jak Karol Jabłoński czy Mateusz Kusznierewicz.
  • Locje, niezwykłe rejsy, porty i mariny to ciekawostki z działów śródlądowego i morskiego.
  • Realizacja licznych projektów dla dzieci i młodzieży, których celem jest edukacja przyszłych pokoleń żeglarzy.
cena prenumeraty w wybranym okresie
44,71
44,70
(cena zakupu w kiosku)
Darmowa dostawa do kiosków RUCH’u.
Znajdź punkt w swojej okolicy
koszty dostawy
(w tym 23% VAT)
W trakcie wyceny
0,00
0,00 zł netto
cena prenumeraty z dostawą
44,71
41,40 zł netto

Może zainteresuje Cię również:

Może zainteresuje Cię również:

Ruch wykorzystuje informacje przechowywane w Twoim urządzeniu aby umożliwić bezpieczne zakupy oraz wysoki standard obsługi. Możesz sprawdzić cel oraz sposób zarządzania plikami cookies w Informacji o Cookies.
×

CHCESZ WIEDZIEĆ CO W PRASIE PISZCZY?

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!