XXX

TAK NIE

Proszę czekać...
Wyszukaj kategorie wyszukiwarka

sport

Znaleziono 24 tytułów 24

Nie ma to jak prawdziwe, sportowe emocje! Niezależnie od tego, czy jesteś fanem piłki nożnej, koszykówki, siatkówki, piłki ręcznej, snookera czy golfa, doskonale wiesz, że śledzenie zmagań ulubionych drużyn i zawodników to pasjonujące zajęcie. Biorąc pod uwagę obecną liczbę lig polskich i zagranicznych, niełatwo zawsze być na bieżąco ze sportowym informacjami. Aby nigdy nie przegapić wyczekiwanego meczu i zawsze wiedzieć co dzieje się w obrębie ulubionej dyscypliny sportowej, warto sięgnąć po rzetelną prasę, która dostarczy nam wielu wartościowych informacji z dziedziny sportu właśnie. Prasę sportową z łatwością zamówisz w formie prenumeraty na: https://prenumerata.ruch.com.pl.

W kategorii Sport, wyróżnionej wyraźnie na stronie Prenumeraty od Kiosku Ruchu, znajdziesz wszystkie, najpopularniejsze tytuły magazynów i czasopism sportowych, poświęconych nie tylko piłce nożnej, ale również innym dyscyplinom. Jakiś sport jest jeszcze w Polsce mało znany? Nic straconego. Dzięki prenumeracie magazynu sportowego, poświęconego właśnie tej mało znanej dyscyplinie, będziesz mógł stać się guru wiedzy! Wybieraj spośród wielu dostępnych tytułów!

Dzięki prenumeracie oszczędzasz zarówno czas jak i pieniądze. Świeży numer wybranego magazynu sportowego zawsze będzie czekał na Ciebie pod drzwiami mieszkania, a zamawiając w prenumeracie płacisz mniej za każdy numer! Dodatkowo, jako prenumerator masz dostęp do niedostępnych dla innych, ekskluzywnych materiałów. Spraw sobie idealne uzupełnienie i rozszerzenie tego, co na co dzień dzieje się w sporcie. Dzięki prenumeracie prasy sportowej w Kiosku Ruchu, będziesz mógł posługiwać się na co dzień ponadprzeciętną wiedzą dotyczącą zawodników, trenerów, składów zespołów i planowanych meczy. Nie czekaj dłużej. Zamów swoją prenumeratę wygodnie i online na stronie Kiosku Ruchu.

Bike Magazyn Mtb Nr 1 W Europie - miesięcznik - prenumerata roczna już od 16,99 zł
Bikeboard-Magazyn Rowerowy - miesięcznik - prenumerata kwartalna już od 17,99 zł

Bikeboard-Magazyn Rowerowy

sport - pozostałe
Bikeboard-Magazyn Rowerowy Wydania Specjalne - inne - prenumerata roczna już od 14,99 zł
Brydż - miesięcznik - prenumerata kwartalna już od 14,50 zł

Brydż

sport - pozostałe
Gp Racing - miesięcznik - prenumerata kwartalna już od 19,00 zł

Gp Racing

sport - pozostałe
Góry Górski Magazyn Sportowy - kwartalnik - prenumerata kwartalna już od 14,90 zł
Just Kick-It - miesięcznik - prenumerata roczna już od 11,99 zł

Just Kick-It

sport - piłka nożna
Konie I Rumaki - miesięcznik - prenumerata roczna już od 16,70 zł

Konie I Rumaki

sport - pozostałe
Kulturystyka I Fitness - miesięcznik - prenumerata kwartalna już od 9,00 zł

Kulturystyka I Fitness

sport - pozostałe
Piłka Nożna - tygodnik - prenumerata kwartalna już od 6,00 zł

Piłka Nożna

sport - piłka nożna
Runner'S World - miesięcznik - prenumerata kwartalna już od 11,99 zł

Runner'S World

sport - pozostałe
Poprzednia 1 3
Ruch wykorzystuje informacje przechowywane w Twoim urządzeniu aby umożliwić bezpieczne zakupy oraz wysoki standard obsługi. Możesz sprawdzić cel oraz sposób zarządzania plikami cookies w Informacji o Cookies.
×

CHCESZ WIEDZIEĆ CO W PRASIE PISZCZY?

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!